![Sultan Sarıgül Bölge Birincisi oldu](https://www.medya03.com/images/haberler/2024/02/sultan-sarigul-bolge-birincisi-oldu-1707644436.jpg)
Abone ol
Afyonkarahisar’ın son yıllarda yükselen değerleri arasında yer alan milli sporcularımızdan genç karateci Sultan Sarıgül Isparta’da düzenlenen Okullar arası Türkiye Grup şampiyonasında Bölge birincisi oldu.
2022 yılında Türkiye ikincisi olarak milli takıma seçilen 2009 doğumlu genç karateci Sultan Sarıgül başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.
Bugüne kadar katıldığı birçok organizasyonda büyük başarılara imza atan genç sporcu Isparta’da düzenlenen Okullar arası Türkiye Grup Şampiyonasında kata dalında bölge birincisi olarak ilimizin bir kez daha gururu oldu.
Yorum Yazın