![Emirdağspor rekora koşuyor!](https://www.medya03.com/images/haberler/2024/02/emirdagspor-rekora-kosuyor-1707658366.jpg)
Abone ol
Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Emirdağspor’da Kulüp Başkanı ve kadro değişti ancak sonuç değişmedi. Temsilcimiz 17. Maçında 15. Yenilgisini bugün Alaçatıspor’a 2-0 mağlup olarak aldı.
Emirdağspor tarihinde bir ilk yaşanıyor. Geçmiş yıllarda aldığı seri galibiyetlerle tarih yazan Emirdağspor bu sezon ise aldığı mağlubiyetlerle tarih yazıyor. Temsilcimiz bugün deplasmanda karşılaştığı Alaçatıspor’a 2-0 mağlup olarak 17. Maçında 15. Mağlubiyetine imza attı.
Ev sahibi Alaçatıspor’a galibiyeti ve üç puanı getiren gollerle 51. Dakikada Alper Önal ile 79. Dakikada Abdullah Han Türk’den geldi.
Ligin dibine demir atan Emirdağspor’un puan cetvelinde sadece 2 puanı bulunuyor.
Yorum Yazın