Afyonkarahisar
DOLAR17.2825
EURO18.0989
ALTIN1009.8

Gecek termal kendi kazancıyla yenilendi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gecek termal kendi kazancıyla yenilendi
Abone ol
Gecek Termal Anonim Şirketi’nin Olağan Genel Kurulu, Gecek Termal A.Ş. tesislerinde yapıldı. Ali Çiloğlu’nun yeniden Başkanlığa seçildiği kongrede konuşan ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın bütçesinden hiçbir kuruş ayrılmadan Gecek Termal A.Ş. tamamıyla kendi kazancıyla yenilemeler yaptı, yeni alımlar yaptı, yeni demirbaşlar aldı” dedi.

Gecek havzasındaki termal zenginliğin verimli kullanılması, devremülk sisteminin güzel bir örnek olarak ortaya konulması amacıyla Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan Gecek Termal Anonim Şirketi’nin Olağan Genel Kurulu, Gecek Termal A.Ş. tesislerinde yapıldı. Genel Kurul’a, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Ali İhsan Çiloğlu, ATSO Meclis Üyeleri Mehmet Kurşun, Selçuk Türkmen, Çetin İplikçioğlu, Mustafa Nakilcioğlu, Kadir Öğüt, Gecek Termal A.Ş.’nin önceki dönem Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Anlıak ve Ali İhsan Çavaş, Gecek Termal A.Ş. İşletme Müdürlüğü’nden emekli Habib Öztoprak ve Gecek Termal A.Ş. İşletme Müdürü Mustafa Altıntaş katıldı. 
ALİ ÇİLOĞLU YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ
Yapılan Genel Kurul’un ardından Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:
Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Çiloğlu; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kadir Öğüt, Mehmet Kurşun ve Selçuk Türkmen; Yönetim Kurulu Muhasip Üye Çetin İplikçioğlu; Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Nakilcioğlu; Murahhas Üye-ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser.
İŞLETMEYİ DAHA İLERİYE GÖTÜRMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Genel Kurul’un ardından bir değerlendirme yapan Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Ali İhsan Çiloğlu, “Daha öncesinden de Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı idik. Bu Genel Kurul’da yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçildim. Bu nedenle teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yapacağımız icraatlarda Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu olarak, işletmeyi daha ileri götürmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız inşallah. Hayırlı uğurlu olsun” dedi. 
GECEK TERMAL A.Ş. KENDİ KAZANCIYLA YENİLENDİ
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de “Bugün yapılan Genel Kurul neticesinde Yönetim Kurulu Başkanlığı’na tekrar Sayın Ali İhsan Çiloğlu seçilmiş bulunmaktadır. 2009 yılında göreve geldiğimizde Sayın Bekir Şapcı, Gecek Termal A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yapmıştı. Ali İhsan Çiloğlu Bey de Yönetim Kurulu’ndaydı. Sonraki 3 dönem, bu dönem de dahil olmak üzere Ali İhsan Çiloğlu Bey, Gecek Termal A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptı, bu dönem de yapacak. Gecek Termal A.Ş.’de şimdiye kadar görev yapmış Yönetim Kurulu Başkanlarımız’a, Yönetim Kurulu Üyelerimiz’e, İşletme Müdürlüğümüz’ü yapmış Habib Öztoprak Bey’e, tüm personele, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Bu dönem de yine önceki dönemlerde olduğu gibi ciddi çalışmalarla, bize emanet edilen Gecek Termal A.Ş.’yi en iyi noktalara getirmeye devam edeceğiz. Zaten geçtiğimiz 3 dönemde de ciddi yatırımlar yapıldı. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın bütçesinden hiçbir kuruş ayrılmadan Gecek Termal A.Ş. tamamıyla kendi kazancıyla yenilemeler yaptı, yeni alımlar yaptı, yeni demirbaşlar aldı. Buradaki tüm misafirlerimize en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştı. Neredeyse hiç şikayet almadan bugünlere geldik. İnşallah yine Ali İhsan Çiloğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nda aynı derecede hizmetlerimiz olacak” ifadelerini kullandı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hocalar dışında sıcak asfalt ile tanışmayan ilçe kalmadıÖnceki Haber

Hocalar dışında sıcak asfalt ile tanışma...

ÖDÜLLÜ SANTRANÇ TURNUVASI YAPILACAKSonraki Haber

ÖDÜLLÜ SANTRANÇ TURNUVASI YAPILACAK

Yorum Yazın

ŞEHİDİN NAAŞI BABA OCAĞINDA
AFYON'A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ
KAZANMAYI YENİDEN HATIRLADI
Son haftaların flaş takımına büyük şok!
Rakip korku tünelinden çıkmak istiyor
Afyonkarahisar'da ödüllü santranç turnuvası başladı
Polis ekiplerinden Erenlerde denetim
Bolvadinspor’a Cristiano Ronaldo yakışır
Pençe-Kilit operasyonunda yüreğimiz yandı, 3 askerimiz şehit oldu
Afyonkarahisar'da freni boşalan beton mikseri böyle devrildi
Süper amatör ligde heyecan bugün başlıyor
Bu ziyarette sadece spor konuşuldu
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek: Çalışmalarımız birçok Büyükşehir’de yok
AFSÜ Türk Üniversiteler Birliği üyeliğine kabul edildi
Gençler en çok değişim projelerine ilgi gösteriyor
Burcu Köksal: Eber gölü peşkeş çekildi
İzzet Köken: İYİ Parti’yi iktidara taşıyacağız
En anlamlı ziyaret miniklerden
Şehit öğretmenler için mevlid-i şerif okutuldu
Av. Nesrin Çelikbilek: Kadına şiddet, insanlığa ihanettir

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar